Recenze Motorola dětská chůvička MBP 36 S

hanka

Přidáno: 30. září 2017

(Upraveno 30. září 2017)

• vidím dítě
  • po zapnutí video chůvy, přestává fungovat wifi v bytě :-(

kdyby mi tohle někdo řekl při nákupu této chůvičky, nekoupila bych si ji. Už jsem vyměnila i wifi router a stejně nefunguje. Tudíž nemohu z mé zkušenosti vůbec doporučit.

Přidáno: 6. září 2017

• Obraz je pekny i pri nocnim videni je dite dobre videt,signal v dome do patra chytame dobre
  • Rodicovska jednotka vydrzi nabita jen kratkou dobu, pokud to jde casteji ji mame primo v zasuvce na baterkach moc dlouho nevydrzi.

Pokud je moznost mit rodicovskou jednotku casto v zasuvce jsme zatim spokojeni.

Přidáno: 4. února 2017

Výdrž baterií: Výborná - několik týdnů
Kristýna

Kristýna

Přidáno: 3. října 2016

• Čistý obraz i zvuk ve dne i v noci
  • Máme silné 4 zdi, signál výborný!!!
  • Nic, možná by bylo vhodné, kdyby měla chůvička možnost nějakého uchycení např. na zeď. My ji máme položenou na nočním stolku, ale vidíme všechno dobře, lze si kameru natočit pomocí šipek. Máme chůvičky obě pořád v elektřině po dobu použití, takže mi nevadí jak někdo uvádí slabou výdrž baterie..to vyzkoušeno nemám.

Jsme s chůvičkou maximálně spokojení, opravdu bych doporučila všem. Je to naše třetí chůvička, sice z toho první videochůvička, ale už bych neměnila za nic. Předchozí měly sice delší dosah i na zahradu, ale to mi nevadí tolik, když ji zanechám u dveří, slyším, že se něco děje až na zahradu. Byla jsem opravdu mile překvapená, jak je krásný obraz, v domě máme silné 4 zdi, tak jsem se obávala, ale je to parádní záležitost, mám ušetřeno 1000 kroků a vím co tam naše miminko dělá :). Chůvička má i ukolébavky, ale ty nevyužíváme. Taky je fajn vidět teplotu v pokoji. Za mě abs paráda a neumím si představit nic lepšího.

Ověřený zákazník elektro DVORSKÝ

Přidáno: 14. srpna 2016

Zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• dosah
  • přenos zvuku je výborný
  • kvalita obrazu
  • jednoduché ovládání
  • kamera musí být neustále v zásuvce¨
  • rodičovská jednotka se rychle vybíjí

dlouho jsme vybírali ale nakonec vybrali, a investice se vyplatila, kvalita zvuku je výborná a dpsah take.

Lenka Doležalová

Lenka Doležalová

Přidáno: 23. července 2016

• po půl roce fungování nefunguje obraz, po reklamaci po prvním spuštění opět nefunguje!

S chůvičkou jsme byli spokojeni do chvíle, než pravděpodobně přestalo fungovat noční vidění, tzn. že na rodičovské jednotce byla absolutní tma, fungoval pouze zvuk. Reklamováno v mall.cz, za 3 týdny přišla chůvička "opravená", napsáno, že byla vyměněna kamera a testováno, v reálu v nastavení chůvičky nainstalována kamera druhá. Po zapnutí chůvička vůbec nefunguje, vydává jen velký kravál. Takže odesíláme ke 2.reklamaci, což u chůvičky, kterou člověk kupuje, protože ji pravidelně potřebuje pro miminko, je fakt smutný.
NEDOPORUČUJEME

Lucie

Lucie

Přidáno: 25. května 2016

• kvalita obrazu
  • dálkové otáčení kamery - využívám velmi často, malý spává v naší velké posteli
  • přenos zvuku není úplně čistý, je tam ozvěna a přenáší se s menším zpožděním, takže když je rodičovská jednotka ve vedlejší místnosti a jdeme za dítětem a dveře jsou otevřené, zvuk se nepřirozeně dvojitě rozléhá po celém bytě (jsem zvyklá z Aventu, ta má výborný přenos zvuku, ale neměli jsme Avent chůvičku se videem, možná je to tím, že zvuk trochu zaostává kvůli videu)
  • chybí mi funkce aktivace kamery při zvuku či pohybu (nevím ale, zda detekci pohybu vůbec nějaké chůvičky mají)

výdrž baterie není nijak velká, ale určitě ne pouhých 25 minut, jak se tu píše, ty dvě hoďky při rozsvícem displeji to dá. Závěrem tedy chůvičku doporučuji a koupila bych ji znovu, nějaké mouchy má, ale to budou mít asi všechny videochůvičky.

Přidáno: 5. dubna 2016

• Vyrobeno z kvalitního pevného plastu, krásný velký přehledný displey. Super obraz a zvuk.
  • Výdrž baterie při plném provozu videa cca 25 min.,poté chůvička umře... Pokud ji necháte zapnutou jen jako zvukovou s občasným prokliknutím na video, tak vydrží 1,5-2 hod., což je velmi málo a proto jsem chůvičku vrátila. Před touto chůvou jsem měla video Topcom, kde sice obraz nebyl nic moc, ale za to výdrž baterie s funkcí VOX celodenní. Také mě zklamalo, že tato chůvička funkci VOX vůbec nenabízí (aktivace jen při zvuku dítěte). Dále "hlasitost" můžete ovládat jen přes menu, což např.v noci není úplně snadné, navíc žádné z tlačítek nejsou podsvícené. Jinak co se týče přenosu zvuku, je tak silný, že mě to až chvílemi štvalo a to jsem si nastavila na nejnižší možný stupeň - někomu to však může připadat jako výhoda. Nemožnost vložení baterií do kamery.

Pokud je pro Vás důležitý super obraz a zvuk a nevadí Vám mít chůvičku stále zapojenou do sítě, tak ji jistě oceníte. Já vrátila právě díky slabé výdrži baterii.

Ověřený zákazník Spořílek.CZ

Přidáno: 6. ledna 2016

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• plně funkční

po zapojení funguje bez problému

Ověřený zákazník Alza Hračky

ijeee

Přidáno: 11. října 2015

Zakoupeno v Alza Hračky

• Dosah zvuku i obrazu po celém 3 patrovém domě přes jakékoliv zdi, na terase i mimo dům jsem došla cca 120 kroků a stále OK. Výborné otáčení kamery z ovládací jednotky pro rodiče, nastavení zvuku, pár ukolébavek (zalíbila se mi jen jedna, ale stačí). Noční vidění také výborné. Možnost 2x zoom přiblížení detailu dítěte, nevím zda budu využívat. Velký displej, dobré rozlišení. Možnost přenosu zvuku od rodiče k dítěti. Velmi citlivý mikrofon na zvuk, nemusí být hned vedle dítěte. Zatím jsem nevyzkoušela výdrž baterie v jednotce rodiče, protože mimčo je ještě v bříšku.
  • Jednotka dítěte je pouze přes elektřinu (ne baterka), ale šnůra je dost dlouhá ;)

Tak dlouho jsem vybírala, až jsem dobře vybrala. Investice se vyplatí ;)

Ověřený zákazník TIPNET.CZ

Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. září 2015

Zakoupeno v TIPNET.CZ

• Ideální volba za rozumnou cenu!
  • Obraz i zvuk jsou velice kvalitní, navíc díky možnosti natáčení kamery můžeme bez problému monitorovat celou postýlku. Zatím se nám nestalo, že by byl někde slabší signál. I přes několik zdí je stále maximální. Uvidíme jak na tom bude chůvička u rodičů (rodinný dům se zahradou).
  • V případě rozsvícené obrazovky (video přenos), rapidně klesá doba nabití. Pokud je ale chůvička pouze na audio, je doba nabití cca. 8 hod.

Chůvička splnila očekávání.